KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 13908481

nr 1390 8481

Grafiskt blad

Wetterling 1824, Militärer. Ej signerad. Motivet: 32x55, yttermått inklusive ram: 60x82 cm

måndag 12 april 2021
kl 18:48:06